מערכת למנהלי תיקים


מערכת מסחר למנהלי תיקים

מנהלי תיקים זקוקים למערכת מסחר אמינה בעלת ביצועים מהירים על מנת להצליח לנהל מספר רב של חשבונות עם מגוון אסטרטגיות מסחר בו-זמנית. ע"י לחיצת כפתור בודדה ניתן לפתוח מעל 100 עסקאות במינופים שונים למספר חשבונות שונים. כל חשבון מאופיין בצורה אישית על פי דרישות הלקוח. בסוף כל יום יקבל הלקוח לאימייל את סיכום העסקאות שאותן ביצע מנהל התיקים. בנוסף, ללקוח קיימת אפשרות להכנס בכל רגע נתון למערכת מסחר אישית ולצפות בעסקאות שאותן מבצע מנהל התיקים בזמן אמת.

סופרטרייד מציגה בפניכם את מערכת המסחר הראשונה בעולם לניהול תיקי מט"ח. אכן שמעתם נכון, זוהי מערכת המסחר הראשונה בעולם שבנויה במיוחד למנהלי תיקים. עד היום, מנהלי תיקים עבדו בצורה של חשבון Master ששולט במספר חשבונות ע"י הגדרה מראש של המאפיינים. צורת עבודה זו נקראת Block Account וניתן למצוא אותה בכל השווקים, ממניות ועד חוזים עתידיים. הברוקר מספק למנהלי התיקים תוכנה שאיתה ניתן לאפיין באופן אישי ובזמן אמת את דרישות הלקוח. לאחר הכנסת המאפיינים, נכנס מנהל התיקים אל מערכת המסחר לתוך חשבון Master ששולט על חשבונות לקוחותיו ומשם מבצע את העסקאות. במערכת החדשה שפותחה, ניתן להתחבר בזמן אמת לכל החשבונות בתיק ההשקעות באופן ישיר ללא Master Account. ניתן לבצע פעולות אישיות לכל חשבון בנפרד בלחיצת כפתור וללא עדכון ה-Master Account שגובה זמן מיותר. כעת, מנהלי יכולים לנהל החל משני חשבונות ועד יותר ממאה חשבונות דרך מערכת אחת בלבד בו-זמנית.

מערכת MultiTerminal מבית Metaquotes הינה מערכת פשוטה ומתוחכמת שיצרה מהפכה בעולם בקרב מנהלי תיקים. הנכם מוזמנים להוריד עוד היום את גירסת הדמו של המערכת לניהול תיקים ממגוון הברוקרים שאנו מייצגים.


תרשים ניוהול תיקים


                מערכת מסחר למנהלי תיקים
                   *צילום מסך מתוך מערכת PLAMM להגדרת חשבון Master  


 לצפייה בוידאו על מערכת PLAMM -
לחצ/י כאן

 
מוצרים חדשים
חדשות כלכלה
נבנה ע"י בניית אתרים