השוואת ברוקרים

מסחר במט"ח - השוואת ברוקרים

                 supertrade_fxa.jpg

מסחר במט"ח בצורה מקצועית מצריך ברוקר מקצועי שעונה על הצרכים שלנו. בחירת ברוקר מקצועי אינה פשוטה ודורשת מאיתנו לבצע מחקר מקיף על יתרנותיו וחסרונותיו של הברוקר איתו אנו מעוניינים לסחור.

ברוקר מקצועי נמדד בראש ובראשונה ברמת הפיקוח שקיימת עליו. ברוקר בארה"ב חייב להיות רשום תחת רשויות הפיקוח (NFA) ועליו להחזיק הון עצמי מינימאלי של 20 מיליון דולר. ארה"ב היא אחד המקומות היחידים בעולם שבהם קיים פיקוח על שוק המט"ח ולכן אנו ממליצים לעבוד מול ברוקרים הממוקמים ומפוקחים בארה"ב.
לפרטים נוספים אודות ביטחון הכסף אצל ברוקר מפוקח

ברוקר מקצועי נמדד ברמת השירות אותו הוא מעניק ללקוחותיו. יש לבדוק את זמינות הברוקר ואת אמצעי ההתקשרות איתו כגון צ'אט, אימייל, טלפון וכו. לאחר שמצאנו ברוקר שמתאים לנו ברמת השירות, יש לבדוק את מערכת המסחר שהוא מציע ואת תנאי המסחר שלו. חשוב לבדוק דברים כגון: מרחק מינימאלי למיקום פקודה ממתינה/פקודה עתידית ומיקום סטופלוס/קטיעת הפסד. ישנם ברוקרים שמאפשרים למקם פקודות שכאלו במרחק מינימאלי של 15-20 פיפס משער הכניסה. ברוקר מלאיו שברוקרים כאלו אינם מתאימים למסחר מקצועי. חשוב מאוד שנוכל למקם פקודות עתידיות במרחק מינימאלי של 0-5 פיפס.

נקודות נוספות שעלינו לבדוק הן אפשרויות הפקדת כספים, משיכת כספים, מרווחים קבועים/מרווחים לא-קבועים, פקודות מסחר מתקדמות כגון סטופלוס-מטפס ומערכת מסחר יציבה שתתאים לצרכים שלנו.


     
           compare_brokers.jpg
                    * עודכן לאחרונה בתאריך 17.01.09

חדש!! שירותי ברוקראז' מט"ח ללקוחות מוסדיים - לפרטים נוספים לחץ כאן

לתנאי מסחר, אודות הברוקרים ופתיחת חשבון:
 
פורום מט"ח

מעוניין בפרטים נוספים?
contact_us.gif
 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים