מסחר אוטומטי באופציות מעו"ף


מסחר אוטומטי באופציות מעו"ף


strategy-sampling.jpgחדש בסופרטרייד! שירות פיתוח אסטרטגיות אוטומטיות למסחר באופציות מעו"ף

יש לך רעיון ל"שיטת מסחר מנצחת"? מעוניין להפוך את השיטה לאסטרטגיה אוטומטית הסוחרת ללא רגשות ומבלי לפספס הזדמנויות מסחר? אולי מצאת משהו על הגרף ואתה מעוניין לחקור את הנושא באופן מעמיק ולבדוק האם זהו איתות מסחר רווחי. אסטרטגיות מסחר אוטומטיות, היו בעבר נחלתם הבלעדית של הבנקים ומוסדות פיננסים גדולים אך כיום עם התפתחות האינטרנט וחופש המידע, האפשרות להפעלת אסטרטגיה אוטומטית  נגישה לכל סוגי הסוחרים. פיתוח אישי של אסטרטגיית מסחר אוטומטית, יכול להיות הפתרון המושלם לצורך השגת מטרות המסחר. ניתן להשתמש באסטרטגיות המסחר האוטומטיות ככלי מסחר מרכזי או/ ו לשימוש כצורת השקעה של "שגר ושכח". שוק הנגזרים הישראלי נחשב לאחד מהשווקים המשוכללים וההוגנים ביותר בעולם.  מסחר באופציות מעו"ף מושתת על עקרונות של משחק סכום אפס. לכן עלינו, הסוחרים הפרטיים אשר מחפשים להצטרף למגמה, לאגור מספר רב של יתרונות יחסיים. מהיום תוכלו לאפיין ולפתח אסטרטגיות מסחר אוטומטיות באופציות מעו"ף. להלן רשימה חלקית של שירותי הפיתוח המוצעים במסגרת שוק הנגזרים:
 
 • סטופ לוס אוטומטי
 • קנייה / מכירה של חוזים על המדד
 • חיבור הFMR למערכת ניתוח טכני מתקדמת
 • מסחר על מדד הגלום!
 • כניסה לפוזיציה לפי מחירי אופציה
 • ביצוע פרפרים אוטומטיים
 • מגוון אסטרטגיות מסחר מתקדמות נוספות!
 • תחליף למערכת טיקר המתלבש על הFMR
 
strategy-stopexecuted.jpg   

strategy-stop1.jpg

בנוסף לשירותי הפיתוח אנו מעניקים שירותי בדיקה ובקרה מתקדמים על תפקודי עבר של האסטרטגיה האוטומטית. ברשותנו מערכות בדיקה ובקרה המאפשרות בדיקה איכותית ואמינה של תפקוד האסטרטגיה. המערכות הן פרי פיתוח עצמי של החברה , מערכות אלו מאפשרות דיוק מקסימאלי, דבר קריטי בבדיקת ביצועי העבר של האסטרטגיה!  
     strategy_accumulated.jpg
   
יתרונות העזרים האוטומטים לסוחרי מעו"ף:

 

 1. האפשרות  להתשחרר מהמתח והלחץ של המתנה ליעדים שונים במסחר באופציות מעו"ף.

 1. מתאים לסוחרי מעוף שאין להם את הזמן הנדרש לשבת מול מסכי המסחר בכל שעות היום. ישנם סוחרי מעו"ף רבים אשר עובדים במשרה מלאה ואין להם את האפשרות לשבת כל היום ולעקוב אחר שערי האופציות ולחכות למצב מסויים שבו הם מעונינים לבצע אסטרטגיות.

 1. התוכנה נרכשת בתשלום חד פעמי והיא בבעלותך לכל החיים! עלות התוכנה מזערית בהשוואה לכסף שהיא יכולה לחסוך ו/או להרוויח עבור הסוחר.

 1. צוות סופרטרייד וצוות המתכנתים מלווה את רוכש התוכנה לאורך זמן ומעדכן את הרוכש על עידכוני הגירסאות בתוכנה. רוכשי התוכנה והעזרים מקבלים עידכונים ללא תשלום נוסף בשנה הראשונה.

 1. צוות הפיתוח מורכב מסוחרים מנוסים בשוק המעו"ף וממהנדסי תוכנה עם ניסיון רב בתיכנות עבור סוחרים פעילים בשוק ההון וגופים מוסדיים.

 1. ניתן לבצע פעולות על סמך כמות הקונים או על סמך המדד הגלום של אופציות ולא רק על שערי האופציות.

 1. לתוכנות מסחר אוטומטיות יש האפשרות לבצע פעולות במהירות גבוהה ומספר פעולות במקביל. סוחר אשר מבצע פעולות בצורה ידנית מוגבל בכמות העסקאות שהוא יכול לבצע ובכמות הנתונים שהוא יכול לעקוב אחריהם בו-זמנית.

 1. המידע אודות הפוזציה שלך נשאר על מחשבך ולא על שרת בית ההשקעות. התוכנה מגיעה עם רכיב אבטחה מתקדם של חברת אלדין המבטיח שרק בכל התוכנה מורשה להיכנס למערכת.
למידע נוסף על מסחר אוטומטי במערכות מסחר שונות ניתן ליצור איתנו קשר.
צוות סופרטרייד כולל מעל שישה מתכנתים מומחים לתחום שוק ההישראלי אשר רובם יוצאי חברות נוסטרו מקומיות וחברות תוכנה כגון FMR וסיברון.

   לפרטים נוספים!
contact_us.gif


 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים