שירות פיתוח אסטרטגיות


שירותי פיתוח אסטרטגיות למסחר אוטומטי במט"ח


יש לך רעיון ל"שיטת מסחר מנצחת"? מעוניין להפוך את השיטה לאסטרטגיה אוטומטית הסוחרת ללא רגשות ומבלי לפספס הזדמנויות מסחר? אולי מצאת משהו על הגרף ואתה מעוניין לחקור את הנושא באופן מעמיק ולבדוק האם זהו איתות מסחר רווחי.

מסחר אוטומטי
אסטרטגיות מסחר אוטומטיות, היו בעבר נחלתם הבלעדית של הבנקים ומוסדות פיננסים גדולים אך כיום עם התפתחות האינטרנט וחופש המידע, האפשרות להפעלת אסטרטגיה אוטומטית  נגישה לכל סוגי הסוחרים. פיתוח אישי של אסטרטגיית מסחר אוטומטית, יכול להיות הפתרון המושלם לצורך השגת מטרות המסחר. ניתן להשתמש באסטרטגיות המסחר האוטומטיות ככלי מסחר מרכזי או/ ו לשימוש כצורת השקעה של "שגר ושכח".

כאן באים לידי ביטוי שנים של ניסיון מומחים בתחום, אשר יעזרו לך לבנות את  האסטרטגיה או אינדיקטור שלך. צוות הפיתוח יפתח עבורך אסטרטגיית מסחר אוטומטית לפלטפורמת MetaTrader4. ניתן לפתח אסטרטגיות אוטומטיות גם למערכות אחרות ע"י חיבור באמצעות API. במידה והנך סוחר דרך מערכת אחרת נשמח לבדוק האם זה אפשרי לממשק את שתי המערכות יחד.

מדוע לפתח דרכנו?
ישנם לא מעט מתכנתים בשוק ההון אך לא לכולם יש את אותו הניסיון שיש למתכנתים שלנו שפועלים כבר למעלה מעשור בתכנות בתחום שוק ההון. צוות המתכנתים שלנו בעל ידע רחב ביותר במגוון שפות תכנות ובמגוון מערכות מסחר שונות לקשת רחבה של מוצרים פיננסים. היתרון הגדול ביותר של צוות סופרטרייד הוא ביכלות שלנו לבדוק לאחרונית את האסטרטגיה באמצעות הכלים האיכותיים במעבדות השירות שלנו. יש ברשותנו מאגרים גדולים של מידע פיננסי שמור אשר עליו אנו מבצעים בדיקות שונות של האסטרטגיה. מאגרים מסוג זה לא קיימים אצל כל סוגי המתכנתים ושווים מוערך בעשרות אלפי דולרים. הכלים והצוות האיכותי מאפשרים לנו כיום לפתח אסטרטגיות בצורה המדוייקת והטובה ביותר.

בנוסף, חשוב לציין שיש לנו ניסיון עצום במניעת תקלות בסיסטמים בשוק ההון. קיימים לא מעט סוחרים שניסו לפתח אסטרטגיות אצל סוחרים שאינם בעלי ניסיון בשוק ההון וטעות אחת קטנה גרמה לחשבון שלהם "להשתגע" ולהפסיד את כל הכסף. ישנם מקרים נפוצים שבהם האסטרטגיה פשוט נתפסת וזורקת עסקאות שוב ושוב עד שערך החשבון יורד לאפס. אנו יודעים למנוע מראש תקלות מסוג ולהוסיף מנגנונים מיוחדים שימנעו תקלות בעתיד. תחום המסחר האוטומטי דורש ניסיון רב והבנת שוק שלא קיימת אצל כל סוגי המתכנתים.

שלבי התהליך:

שלבים

תאור

מסמכים

שלב א'

אפיון
האסטרטגיה\אינדיקטור

אפיון מלא ומעמיק של האסטרטגיה\אינדיקטור אשר רוצים לפתח.

מילוי "טופס אפיון אסטרטגיה" שבו אתם מתארים בפירוט את הרעיון שלכם.

"טופס אפיון אסטרטגיה"

שלב ב'

הצעת מחיר

קבלת הצעת מחיר לפי המפרט שצוין בטופס אפיון אסטרטגיה.

הצעת מחיר

שלב ג'

אישור ההצעה

אישור הצעה ע"י הלקוח

שלב ד'

חתימה על מסמכים

הלקוח מחויב לשלם 50% מעלות הפיתוח בזמן חתימת החוזה.

טופס אפיון (שנשלח ע"י הלקוח) הצעת מחיר

מפרט הקוד (אפיון ותיאור המוצר "הסופי")


חוזה סודיות

(הסכם המגן על הלקוח מהפרת זכויות יוצרים)

שלב ה'

קבלת "הקוד"

הלקוח יקבל קוד הפעיל ל-14 יום כדי לבדוק את תקינות המערכת. קבלת קוד המקור או הארכת תוקף לקוד "הזמני" רק לאחר תשלום מלא של ה 50% הנותרים.

במידה והלקוח לא משלם, הסכם הסודיות מבוטל.

בנוסף לשירותי הפיתוח אנו מעניקים שירותי בדיקה ובקרה מתקדמים על תפקודי עבר של האסטרטגיה האוטומטית. ברשותנו מערכות בדיקה ובקרה המאפשרות בדיקה איכותית ואמינה של תפקוד האסטרטגיה . המערכות הן פרי פיתוח עצמי של החברה , מערכות אלו מאפשרות דיוק מקסימאלי, דבר קריטי בבדיקת ביצועי העבר של האסטרטגיה!


חשוב לציין:

  • אין אנו מלמדים על מערכת המסחר, נדרשת הכרות עם MetaTrader4.
  • אנו בונים את הקוד כך שיתאים לכל הברוקרים שעובדים עם MT4. ישנם מקרים בהם הקוד יותאם לברוקר של הלקוח בלבד וזאת עקב בעיית אי-תאימות בין הברוקרים.
  • אנו מספקים 2 שעות תמיכה טלפונית עבור כל לקוח, חריגה מעבר לכך כרוכה בתשלום.
  • כל שינוי שיידרש לאחר חתימת הלקוח על "מפרט הקוד" כרוך בתשלום.
  • במידה ומדובר בפרויקט "מורכב", אנו ממליצים ללקוח להשקיע בהתחלה רק 4 שעות תיכנות כדי שיוכל לבחון את המשך כדאיות האסטרטגיה. במידה והיא אינה כדאית, אין טעם להמשיך בתהליך.


מעוניין לפתח אסטרטגיה אוטומטית למערכת המסחר שלך?
צור איתנו קשר
ניתן לפתח דרכנו אסטרטגיות אוטומטיות במגוון רחב של מערכות מסחר ובמגוון רחב של מכשירים פיננסים כגון אופציות מעו"ף, חוזים עתידיים ומניות.
ניתן לתאם פגישה במעבדות הפיתוח ללקוחות מוסדיים ומנהלי תיקים.

contact_us.gif


 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים