לימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון

תהליכי הגלובליזציה בשווקי ההון העולמיים הגבירו משמעותית את המודעות לתחום. אם בעבר כדי לסחור בשוק ההון היינו צריכים הרשאות מיוחדות או ברוקר פרטי כיום המצב שונה לגמרי. הביקושים הרבים לתחום המרתק יצרו מספר רב של מכללות ללימודי שוק ההון.
נדמה שספרים כמו "אבא עני, אבא עשיר" ועוד, דחפו את נושא ההשקעות והיזמות האישית לראש סדר היום הציבורי. צוות סופרטרייד ריכז עבורכם את הצעות הלימוד לפי התחומים השונים.


לימודי שוק ההון


קורס מעו"ף וגידור מוצרים פיננסים
המשבר הגלובאלי מציב בפנינו שאלות רבות. כללי המשחק השתנו לחלוטין – אסטרטגיות מסחר אשר עד לא מזמן הניבו לנו תשואות חיוביות אינן ישימות בשוק הנוכחי. הקורס מיועד לסוחרי פעילים ולמי שסוחר או סחר בעבר בשוק המעו"ף ומעוניין בהרחבת הידע המעשי ושיפור יכולותיו כסוחר מקצועי. הקורס מוטה לתקופת השוק הנוכחית ומספר מספר רב של אסטרטגיות מסחר לכל מצב שוק. הדגש בקורס יהיה על חלקים פרקטיים ותיאורטיים כאחד ועל מצבים במסחר בזמן אמת. הקורס מועבר על ידי סוחרי מעו"ף מקצועיים אשר מתפרנסים ממסחר בשוק המעו"ף.לסילבוס הקורס לחץ כאן!
option21.jpg 

 

הבורסה לסוחרים
הקורס מכשיר את בוגריו בניהול תיק השקעות עצמאי תוך שמירה על כללי ניהול סיכונים ומקסום הרווחים. בקורס יינתן דגש נרחב על הצדדים הפרקטיים של המסחר תוך הבניית סגנונות מסחר מתקדמים המותאמים למספר מצבי שוק שונים. צוות המרצים בקורס כולל מנהלי תיקים, סוחרים עצמאים ומנהלי נוסטרו וותיקים בעלי ניסיון רב בשווקים הגלובאליים.לסילבוס הקורס לחץ כאן!
bull.png 


לימודי שוק המט"ח

קורס מט"ח לסוחרים בזמן אמת
קורס מט"ח לסוחרים הינו קורס ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. הקורס מועבר ע"י סוחרים מנוסים במסחר במט"ח אשר עובדים עם האסטרטגיות המתקדמות והעדכניות ביותר בתחום. הקורס מועבר ע"י סוחרים המתפרנסים ממסחר במט"ח וחלק מאסטרטגיות הן פרי- פיתוח אישי.


לסילבוס הקורס לחץ כאן!
dealing_room1.jpg 

 

קורס פיתוח אסטרטגיות אוטומטיות למסחר במט"ח
הקורס לפיתוח ולבדיקת שיטות מסחר אוטומטי הוא ייחודי מסוגו בארץ ובעולם ומיועד לסוחרי מט"ח פעילים בעלי רקע בתכנות בסיסי המעוניינים להפוך את המסחר למקצוע. המרצים בקורס הם מומחים בעלי ניסיון מוכח בפיתוח אסטרטגיות אוטומטיות רווחיות ובניהול מעבדה לבדיקה ולניתוח אסטרטגיות. הידע המועבר בקורס הינו ייחודי ופרי פיתוח וניסיון של שנים. לכל מי שמעוניין לסחור במט"ח כמקצוען ולשלוט במרכיבי הסיכון והסיכוי, חובה להבין כיצד לבדוק ולנתח אסטרטגיית מסחר, כפי שנלמד בקורס.

מעוניין לדעת עוד? מפגש ראשון ללא עלות, יום ג' 24.05.2011   להרשמה לחץ כאן!


לסילבוס הקורס לחץ כאן!
 predictor-black.gif

לימודי ניתוח טכני

אומנות הניתוח הטכני
תורת הניתוח הטכני אשר הומצאה עוד במאה ה 17 מיושמת על ידי מרבית מסוחרי העולם ומשמשת ככלי קבלת החלטה ב
שוק ההון. הקורס מיועד לאילו המעוניינים ללמוד את תורת הניתוח הטכני החל מהבסיס ועד לרמת ניתוח גבוהה, כל הכללים להצלחה. את הקורס מעביר סוחר וותיק בעל ניסיון עשיר בשווקי ההון הגלובאליים הפועל על פי עקרונות השיטה תוך שמירה על רמת ניהול סיכונים ומקסום הרווחים. הקורס נערך בסביבת לימוד אינטראקטיבית ומלווה בתרגול שוטף על ידי מערכות ניתוח טכני מהמתקדמות בעולם.

לסילבוס הקורס לחץ כאן!
technical_analysisc.jpg 

קורס מסחר וניתוח טכני מתקדם בשיטת W.D GANN 

שיטת הניתוח הטכני של גאן נבנתה במשך 45 שנה בהם עסק גאן כסוחר בכל מכשיר פיננסי שהיה נתון לרשות משקיעים בוול סטריט. שיטת העבודה המלאה מעולם לא פורסמה וחלקיה אף ירדו איתו אל הקבר אולם מתוך מחקר מקיף של ארכיון עבודתו שברי הפאזל הולכים ונחשפים בשנים האחרונות. יחד עם זאת שגאן מציב שיטה סדורה לניתוח ומסחר הוא הכיר בעובדה הפשוטה כי השווקים משתנים עם הזמן ולכן בנה שיטה שיש בו מידה גדולה מאד של גמישות המאפשרת את התאמתה לתנאי שוק שונים. הקורס מיועד לסוחרים בשווקי ההון השונים אשר פועלים על פי שיטת הניתוח הטכני ומעוניינים לשכלל עצמם עם שיטת ניתוח הפועלת בשתי מימדים ברורים – המחיר והזמן.

לסילבוס הקורס לחץ כאן!
gann2.png 


contact_us.gif
 
מוצרים חדשים
עדכונים שוטפים RSS
RSS from Super Trade
נבנה ע"י בניית אתרים