איתותי מט"ח אוטומטים

איתותי מט"ח | שירות איתותים | איתותי מסחר | מסחר אוטומטי | סיגנלים

איתותי מט"ח | שירות איתותים


שירות איתותים מבוסס רובוט אוטומטי הפועל ע"פ אלגוריתם מתוחכם המחפש קורולציות בין מטבעות, עיוותי שוק, ניתוחים טכנים וסטטיסטיקות שונות. הרובוט הינו אוטומטי לגמרי אך עם זאת נמצא בפיקוח של סוחרים ומתכנתים 24 שעות ביממה. לסוחרים ישנם קריטריונים מדוייקים המאפשרים להם לנתק את הזרם לרובוט במקרים שונים כגון: ימי מסחר דלילים בעלי נזילות נמוכה כתוצאה מחופשות חג, לפני נתונים כלכליים קיצוניים שעלולים לגרום לתנודתיות יתר וכדומה.

בנוסף, צוות המתכנתים והסוחרים אחראי לשנות את סטיית התקן של הרובוט לפי שינויים המתרחשים בשוק. אסטרטגיות אוטומטיות של "שגר ושכח" אינן רווחיות לאורך זמן שכן השוק משתנה בתקופות קצרות ועל כן יש לבצע התאמות לרובוט. ישנן המון אסטרטגיות אוטומטיות שהיו רווחיות שנים 2007-2008 אז בשנת 2009 כלל לא עבדו.

אסטרטגיות אוטומטיות של שגר ושכח פועלות בעיקר במקרים של ארביטראז נקי או ריסק ארביטראז אך במקרים של סקלפינג / קירקוף (כניסה לעסקאות קצרות של שניות עד דקות בודדות) ופוזיציות סווינג זה כמעט בלתי אפשרי להישאר רווחיים לאורך זמן. מרבית קרנות הגידור בעולם שחלק גדול מהן פעלו על פי מודל אוטומטים ספגו הפסדים עצומים בשנת 2008 ונאלצו לסגור את הקרן. מרביתן לא הפסידו את כל הכסף אך חפרו בור כל כך עמוק שפשוט היה שווה להן להתחיל מחדש ולפתוח קרן חדשה מהסיבה שהן מרוויחות דמי הצלחה רק מרווח חדש שנוצר והסיכוי שלהן לטפס חזרה את הכל היה בלתי אפשרי.

signal_receiver101.jpg

יתרונות שירות איתותים
:

• שליטה מוחלטת במאפייני הסיכון
• מתאים גם למי שאין לו זמן לסחור
• ללא עיכובים! נשלח ישירות למערכת המסחר
• נמצא בפיקוח סוחרים בכל שעות המסחר
• ניתן להפעיל על כל ברוקר עם מערכת MT4
• עדכונים שוטפים לרובוט לפי שינויי השוק
• שקיפות מלאה! ביצועים היסטורים (delayed) באתר
• רובוט ללא רגשות, פועל ע"פ מודל אוטומטי
למי זה מתאים?

שירות האיתותים מתאים לכל אדם בין אם יש לו ידע בתחום המט"ח או כלל לא. השירות אינו מצריך הבנה טכנית או כלכלית אך חשוב להבין את הנושא ואת הסיכונים הכרוכים במסחר במט"ח. השירות מתאים לסוחרים פעילים המעוניינים לקבל חוות דעת נוספת ממודל אוטומטי ולהשתמש בשירות ככלי עזר אך הוא מתאים גם לאנשים שאין להם את הזמן הדרוש לבצע אנליזות ולסחור.

מה זה דורש ממני?

1. *חשבון מסחר במט"ח.

2. מערכת מסחר MT4 וחיבור לאינטרנט.

3. שרת מרוחק VPS (אופציונאלי).

*במידה וכבר יש לך חשבון פעיל, מומלץ לפתוח חשבון מסחר חדש לצורך פעילות האיתותים.

חשוב לדעת!

מערכת המסחר חייבת להיות פתוחה ופעילה 24 שעות ביממה בכל ימות המסחר. מערכת המסחר משמשת שמקלט ולכן חייבת להיות פתוחה על מנת לקבל את האיתותים / שינויים / עדכונים מהמשדר. חשוב מאוד לוודא שהמחשב ישאר פתוח ומחובר לאינטרנט כל הזמן. במידה ואין באפשרותך להבטיח שהמחשב ישאר פתוח, ניתן לשכור שרת מרוחק VPS, מחשב הממוקם בחוות שרתים, בעלות סימלית. למידע נוסף אודות שרת מרוחק (לחצ/י).                   signaltick_receiver.jpg

שירות איתותים
- מסחר אוטומטי

בשוק ההון של שנת 2010 פועלים מספר ספקי שירותי-איתותים. שירות איתותים למסחר בבורסה ומט"ח אינו מוצר חדש בשוק. כבר בשנות ה-80 משקיעים רבים בוול סטריט היו נעזרים בעצות של מומחים ככלי עזר. באופן לא מפתיע, שירותי האיתותים נכנסו לתודעה הישראלית רק בשנים האחרונות אך עם זאת נדמה כי מספר ספקי השירותים רק הולך וגדל. ניתן למצוא שירותי איתותים למוצרים כגון אג"חים, מט"ח, מניות, תעודות סל ואף לאופציות מעו"ף. ולמי שעדיין פספס, העיקרון הוא מאוד פשוט:

  • רישום - הרשם לנותן שירותי איתותים עבור תשלום חודשי/שנתי.
  • מידע - קבל התראות על מט"ח / חוזים עתידיים / אופציות / מניות.
  • החלטה - האם לקבל את ההמלצה ולשגר הוראה לברוקר.


שירות איתותים מיועד לאנשים עם זיקה לשוק ההון אשר זמן היא מילה קצת גסה עבורם. העבודה, המשפחה וחיי היום יום מונעים מהם להשקיע את כל צומת לבם בשוק ההון, בתפר הזה בדיוק נכנסו סוחרי בורסה ממולחים, בעלי ניסיון והצלחה ומציעים, תמורת תשלום כמובן, את התוצר הסופי של מנגנון קבלת ההחלטות - הידוע בכינויי המלצה. השימוש הנכון, לעניות דעתי, באותה המלצה הוא לבדוק את טיבה, ממש כמנגנון נוסף של קבלת החלטות. יש המלצות טובות, אך ישנן גם רעות. אל תשכחו את זה! אם אתם סומכים על המומחים שלכם בעיניים עצומות, תנו לי לספר לכם על מערכת המלצות אוטומטית, לא כזו שנשלחת אליכם ב-
SMS, גם לא זו שמגיעה לתיבת הדוא"ל שלכם. קבלו את שירות האיתותים האוטומטיים - סיגנלים בשפה המקצועית.
 

מלחמת המכונות
לכם אולי זה נשמע כמו סרט עתידני בכיכובם של שחקני קולנוע הוליוודים מוכרים היוצאים להילחם במכונות מרושעות שכל מטרתם היא להכחיד את הגזע האנושי, אך הכוונה היא שונה לגמרי. מאחרי הקלעים של סצנת המסחר האוטומטי מסתתרת מלחמת הכבוד ויוקרה. אלפי מתכנתים מרחבי העולם נלחמים זה בזה על מנת לייצר את רובוט המסחר הטוב ביותר, "הגביע הקדוש", מכונה שיודעת להדפיס כסף ברזולוציית סיכון מזערית. מכונות כמו אלו שוות כסף רב, אתם בטח מבינים מדוע. ממש כמו בסרט, מלחמת המכונות הנפגעים העיקריים הם בני הגזע האנושי, בכיכובם של סוחרי נוסטרו שנשארו כמעט ללא פרנסה. "המכונות הרגו אותנו" הם טוענים...  עד לא מזמן סוחרי הנוסטרו שמשו כפטרונים של שוק ההון, גם על המקום הזה מכונות המסחר האוטומטיות משתלטות.

מסחר אוטומטי בבורסה לא נראה כטרנד חולף אלא כמציאות חדשה. העולם הרי צועד לשם כבר כמה שנים, בינינו לא הרבה סוחרים בבורסה יכולים להרים גבה. אני מאמין כי בעוד מספר שנים קצרצרות כל תיק השקעות יהיה מתובל באלמנט אוטומטי כחלק מאותו "תיבול מסורתי" של אותם מנהלי השקעות. במידה ואתם מנהלים את הכסף שלכם בצורה עצמאית - אל תהססו לחקור מערכות מסחר אוטומטיות, הסיכון סיכויי פה כמעט תמיד יהיה לטובתכם.


קישורים נוספים:
 - כיצד פותחים חשבון מסחר במט"ח?
 - שאלות ותשובות בנושא מט"ח
 - הורדת מערכת מסחר MetaTrader
 - תנאי מסחר במט"ח ייחודיים
 - השוואת ברוקרים
 


לפרטים נוספים והרשמה
contact_us.gif
 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים