מערכות מסחר בבורסה הישראלית

מערכות מסחר בבורסה הישראלית

עידן האינטרנט פתח בפני הסוחרים בשוק ההון עולם חדש של אפשרויות.הדבר בא לידי ביטוי ביכולת של הסוחרים והמשקיעים השונים לקבל אונליין מידע מכל בורסה בעולם, בכל זמן נתון ובעיקר את האפשרות להעביר הוראות לשוק בצורה מיידית ומקוונת. כסוחרים ומשקיעים בשווקים השונים עלינו לצבור כמה שיותר יתרונות יחסיים. אחד מהיתרונות השכיחים ביותר הינם מערכות המסחר והמידע. לכן, כדאי לדעת אלו מערכות מסחר נגישות לנו כסוחרים בשוק הישראלי.

מערכות מסחר

OrderNet
מערכת המסחר
OrderNet
הינה מערכת ביצוע אינטרנטית בעלת ממשק פשוט, שאיתה ניתן לקנות ולמכור כל מוצר סחיר בבורסה הישראלית.

יתרונות המערכת:
  • קלות ונגישות.
  • מסחר בזמן אמת.
  • אפשרות לסחור מכל מחשב המחובר לאינטרנט, גם בחו"ל.
  • צפייה בנתוני המסחר אונליין.
ordernet.png 
FMR
מערכת הביצוע של הברוקרים בבורסה הישראלית. המערכת מתעדכנת בזמן אמת וההוראות מבוצעות ישירות לבורסה באמצעות Streamer. במערכת ה  FMR ניתן לראות בכל רגע נתון את מצב הפוזיציה על פי מדדי הרגישויות של B&S, סטיות התקן של האופציות ומצב גרף הפקיעה. מערכת ה-FMR מחולקת למעשה לשתי תתי מערכות:

1. מערכת הרצף למסחר במניות בבורסה הישראלית.
2.
מערכת למסחר באופציות מעו"ף בבורסה הישראלית.


יתרונות המערכת:
 
  • ניתן לשדר מספר פקודות מסחר בו זמנית.
  • מחוברת בקו נל"ן ישירות לבורסה. 
  • אפשרות להתאמת אסטרטגיות מסחר.

למידע נוסף, לחץ כאן

 fmr2.pngמערכת מסחר TradeOne

מערכת המסחר Trade1 נחשבת לאחת ממערכות המסחר המתקדמות ביותר שפותחו בשוק הישראלי. טרייד1 מאפשרת גישה לשלל המוצרים הפיננסים שנסחרים בבורסה הישראלית. אחד מהיתרונות המרכזיים של המערכת נעוצה בהיותה מערכת ניתוח וביצוע באותו ממשק. טרייד 1כוללת סטרימר מתקדם למניות ואופציות, חדשות בזמן אמת ועוד. כמו כן, גרסת המערכת TradeOne מתעדכנת מידי יום בשיפורים חדשים ובפונקציות מתוחכמות שמיועדים בעיקר לכם, הסוחרים והמשקיעים.
 trade1videos.jpg


מערכות מידע וניתוח בבורסה הישראלית

אל מול מערכות הביצוע נמצאות מערכות המידע. למערכות המידע קיימת היכולת לספק את המידע הפיננסי לכלל המוצרים הפיננסים בבורסה הישראלית. חשוב לציין, כי מערכות המידע אינן מספקות לרוב את היכולת להעביר הוראות פיזית לבורסה.

Ticker
מערכת ציטוט מבית חברת טיקר. המערכת מספקת ציטוטים בזמן אמת לכל ניירות הערך. במערכת הטיקר ניתן להגדיר רשימת התראות, סידור ניירות הערך על פי ענפים, הכנת רשימות מעקב אישיות, צפייה בעסקאות, צפייה בנתוני החברות, בעלי עניין ,גרפים ועוד. המערכת משגרת דיווחים מיידיים אודות אירועים בחברות ופסנוע מוגדר אישית או לפי הגדרות המערכת.

להורדת מדריך עזרה - לחץ כאן
למידע נוסף - לחץ כאן

titicker.png 

 

בורסה גרף
מערכת "בורסה גרף" מאפשרת לעקוב אחרי שוק המניות הישראלי והאמריקאי באופן רצוף, להתעדכן במהלך המסחר, לקבל עדכונים שוטפים על אירועים ואיתותים טכניים ולנהל רשימות מעקב אחר מניות אטרקטיביות.המערכת משמשת כלי עזר מקצועי לסוחרי מעו"ף אך משמשת ככלי עבודה מקצועי לכל סוחר ומשקיע באשר הוא. ממשק המערכת הינו בשפה עברית, ומותאם לשוק הישראלי הכוללת נתונים שימושיים וחשובים.

לצפייה בהדמיית המערכת - לחץ כאן
למידע נוסף - לחץ כאן


bursa_graph2.png


סיכום
למרות שישנן ביקורות לא מעטות על מערכות המסחר והציטוט בישראל על כך שאינן מתקרבות ביכולותיהן לאלו שנפוצות בארה"ב ואירופה, ישנם כלים לא מעטים עבור הסוחר המקצועי. ללא ספק, יש עוד הרבה מה לשפר בתחום, אך גם מי שמעוניין במסחר מקצועי וגם מי שמנהל תיק אישי קטן, עבור כל אלה ישנם פתרונות טובים, נוחים וזולים.
 


סוחרים אשר קראו מאמר זה התעניינו במילון מערכות המסחר

   לפרטים נוספים:
contact_us.gif

 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים