הגבלת אחריות

הגבלת אחריות

סופרטרייד הינה ברוקר מתווך Referring Broker של מגוון ברוקרים, בנקים ובתי השקעות בארץ ובעולם.

סופרטרייד אינה אחראית לעדכניות ודיוק המידע המוצג באתר. הברוקרים ובתי השקעות שאותם סופרטרייד מייצגת עלולים לשנות את התנאים והמידע מבלי שזה יעודכן באתר. סופרטרייד מתחייבת לעשות את מיטב המאמצים על מנת לשמור על המידע המוצג באתר עדכני ככל האפשר. כמו כן, הברוקרים או בתי ההשקעות אינם אחראים למידע שמוצג באתר סופרטרייד.

סופרטרייד אינה חברה לניהול תיקים או בעלת רשיון לייעוץ השקעות. אין בסקירות המוצגות באתר או כל מידע אחר לרבות כלי מסחר, סיסטמים, מתנדים, ניתוחים והודעות בפורום משום המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך ומט"ח. כל העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו האישי בלבד. האמור לעיל אינו מהווה חלופה לייעוץ אישי המותאם לצרכיו של המשקיע ע"י יועץ מוסמך. החברה אינה מייעצת לאחרים בנוגע לכדאיות של השקעה, החזקה, קניה או מכירה של ניירות ערך או נכסים פיננסיים אחרים.

אתר סופרטרייד, עובדיו, מנהליו, שלוחיו, בעלי מניותיו וכל מי מטעמו ו/או בהרשאתו (להלן יכונו כל האמורים לעיל, "צוות האתר"), אינו אחראי לנכונות, דייקנות ואיכות ההודעות ו או כתבות ו או מאמרים או כל דבר אחר אשר מתפרסם באתר, בלוח ההודעות ובפורומים אינו אחראי לשגיאות, טעויות, הטעיות, פגיעה במשתמשים, מחדלים או כל עוולה אחרת שעלולה להיגרם מ פרסומים שונים באתר. כמו כן, צוות האתר אינו אחראי לכל אובדן או נזק שעלולים להיגרם, מכל סוג שהוא, כתוצאה משימוש במידע באתר.

חברת סופרטרייד, צוות העובדים ומנהליו אינם אחראים לטעויות/תקלות טכניות/בעיות שונות של הגופים אותם סופרטרייד מייצגת או תומכת בכל צורה. לקוחות סופרטרייד חותמים על הסכם עבודה ישיר מול אותם גופים ועליהם להיות מודעים לכל הפרטים המדוייקים של תנאי החשבון והשירותים הנלווים.
סופרטרייד מספקת תמיכה ושירות לקוחות בשעות פעילות המשרד בלבד. מעל שעות פעילות סופרטרייד ובמידה ולא הצלחת להשיג את אחד מנציגי סופרטרייד מכל סיבה שלא תהיה עליך לפנות אל הברוקר או בית ההשקעות בצורה ישירה. הברוקרים ובתי ההשקעות הם האחראים היחידים לחשבונות הלקוחות. על הלקוח להיות מודע לסיכונים הכרוכים בכך ומודע לעובדה שעליו לפנות לגוף איתו הוא פתח חשבון בכל בעיה. צוות סופרטרייד אינו מבצע עסקאות עבור לקוחות, אינו מקבל הפקדות כספים ואינו מנהל כסף עבור לקוחות. בנוסף, סופרטרייד אינה חשופה לסיסמאות אישיות ופרטי גישה לחשבונות הלקוח. כל פנייה בנושא מחייבת תקשורת ישירה בין הלקוח לברוקר.

במידה והלקוח עובד מול גוף בינלאומי הממוקם בחו"ל, עליו להיות מודע לעובדה שהברוקר אינו בהכרח דובר את השפה העברית ועליו לתקשר איתו בשפה האנגלית או בכל שפה אחרת הנתמכת על ידי אותו ברוקר או גוף אחר.

המשתמש מאשר כי ידוע לו האמור לעיל וכי ידוע לו כי בשימוש באתר ובפורום הוא עלול להיות חשוף למידע פוגע, שגוי, מטעה, מוטעה, לא מכובד, לא צנוע, מעורר התנגדות וכד' וכי לא תהיה לו כל טענה, דרישה או תביעה מצוות האתר בקשר לכך.

צוות האתר אינו אחראי בשום אופן שהוא, בין במישרין ובין בעקיפין, לכל נזק ו/או אובדן ו/או פגיעה ו/או תוצאה כלשהי, אשר נגרמה, כביכול ו/או למעשה, על ידי הקישוריות בכל דרך, או מחמת הסתמכות על המידע ו/או החומר ו/או שירותים כלשהם שמקורם בקישוריות ו/או מאגרי מידע חיצוניים לאתר.

 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים