פתיחת חשבון בנק בחו"ל


פתיחת חשבון בנק זר בחו"ל

פתיחת חשבון בנק בחו"ל | הקמת חברות בחו"ל במדינות מקלט מס | הקמת קרנות גידור | שירותים משפטיים בינלאומים

סוחרים פרטיים, חברות נוסטרו וקרנות גידור אשר סוחרים בשוק ההון מול ברוקרים זרים בחו"ל (ארה"ב, אירופה, מזרח אסיה) נתקלים בהמון בעיות הקשורות להמרת מטבע חוץ, מיסים, סודיות וזיהוי בעלי החשבון. אחד היתרונות הבולטים ביותר עבור סוחרים בשוק ההון אשר פועלים בחו"ל הוא העובדה שגופים זרים אינם גובים מס במקור. חשבונות בנק בחו"ל אינם גובים מס במקור ללקוחות ישראלים לכן בזמן מימוש הפוזיציה, אין גביית מס רווח הון של 20% כמו בארץ והכסף הזה ממשיך לעבוד בשבילך ומגדיל לך ההון העצמי שלך ואת יכלות המינוף.

credit-suisse_bank_account.jpgסוחרים רבים מעדיפים לפתוח חשבון בנק בחו"ל על מנת להימנע מעמלות ההמרה הגבוהות שנהוגות בבנקים המקומיים בארץ. חשבון שפועל על בסיס אותו מטבע שמבוסס חשבון המסחר שלנו. כאשר אנו מקבלים לחשבון בנק שלנו בארץ דולרים, אפילו אם יש ברשותנו חשבון דולרי, הסכום עדיין עובר המרה נוספת. בנוסף, כאשר מגיע הכסף לבנק בארץ אנו משלמים עמלה קבועה של בערך 50-80 ש"ח גם אם החלטנו שלא להמיר את הכספים ולהשאירם בדולרים בחשבון הדולרי שלנו. במידה והחלטנו שכן להמיר את הכספים, עמלות ההמרה והפרשי השער יכולים להגיע לסכום השווה ערך ל2.5% מהסכום. בסכומים נמוכים עמלות המינימום, עמלות המרה והפרשי השער מגיעים אפילו למעל 5% מהסכום.

סוחרים שחיים מהמסחר וזוהי עבודתם העיקרית,  מעדיפים לפתוח חשבון בנק בחו"ל ולהעביר לשם את כל משיכות הכספים מהברוקרים הזרים. את הכסף ניתן להוציא מחשבון הבנק באמצעות שימוש בכרטיס אשראי בינלאומי, מזומן או פנקס צ'קים.

פתיחת חשבון בנק זר בחו"ל, לדוגמה בקפריסין, הינה פשוטה, מהירה ויחסית זולה. עלות ממוצעת של פתיחת חשבון בנק נעה בין 2000 ל-4000 ש"ח וסכומי ההפקדה הראשוניים נעים החל מ-1000$ בלבד (תלוי בבנק, דירוגו ומיקומו בעולם).
ישראלים רבים מחליטים לפתוח חשבונות בנק/חברות בקפריסין בגלל סיבות כגון
:

cyprus_banks.jpg1. קפריסין קרובה מאוד לישראל וזמן הטיסה לקפריסין הינו פחות משעה.
2. רווחים שמקורם מחוץ לקפריסין אינם מחוייבים בתשלום מס.
3. חברה לא-מקומית אינה משלמת מס.
4. אין תשלום מס במקור.
5. אין תשלום מס על דיבידנדים.
6. הנפקת כרטיס אשראי בינלאומי לבחירתך.
7. גישה מלאה לחשבון הבנק דרך האינטרנט.
8. אין הבדלי שעות בין קפריסין לישראל.
9. פקידים דוברי אנגלית ומגוון שפות נוספות.
10. מערכת בנקאות עולמית מתקדמת.מערכת הבנקאות בקפריסין
:

תחילה, חשוב לציין שקפריסין השתייכה לאיחוד האירופאי בשנת 2008 והיא כיום חלק מגוש היורו. מאז התקבלה קפריסין כחלק מהאיחוד האירופאי, נטשה קפריסין את השימוש במטבע הלירה הקפריסאית ועברה להשתמש ביורו כנהוד בכל מדינות האיחוד. היורו (אירו) הוא כיום המטבע המקומי בקפריסין.

מערכת הבנקאות בקפריסין בטוחה, יציבה, מתקדמת וחובקת עולם. בנקים רבים בקפריסין מפעילים סניפים הפרוסים בכל רחבי אירופה. הגופים הרגולטורים המפקחים על פעילות הבנקים בקפריסין נחשבת למחמירה ביותר. כיום, פועלים בקפריסין מעל 40 בנקים שונים. רבע מהם הינם בנקים אירופאים בשליטה אירופאית. מספר רב של בנקים באי כל כך קטן מעיד על פעילות בנקאית גבוהה וחובקת עולם!


שירותי סופרטרייד

  • פתיחת חשבונות בנק בחו"ל: קפריסין, שוויץ, לוכסמבורג, איי קיימן, האיים הבריטיים, פנמה, אנגליה, גרמניה, הונג קונג, סינגפור ועוד.
  • הקמת חברות בחו"ל: התמחות בהקמת חברות במדינות מקלט מס ומדינות נוספות.
  • הקמת קרנות גידור ושותפויות: הקמת קרנות גידור מקומיות וזרות למסחר בשוק ההון
  • הקמת חשבון נאמנות ושירותי נאמנות
  • תכנון מס בינלאומי
  • ייעוץ ושירות משפטי בינלאומי
  • הקמת אופרציות בחו"ל עבור חברות, אתרי אינטרנט, יבואנים ויצאונים
  • פתרונות ברוקראז' בינלאומיםקישורים נוספים:


 למידע נוסף,
  צור איתנו קשר

contact_us.gif

 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים