כיצד פותחים חשבון מט"ח?


כיצד פותחים חשבון מסחר במט"ח?


1. מילוי הטופס האינטרנטי של הברוקר
2. תעודות ומסמכי זיהוי
3. מסמכים נדרשים


-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

1. מילוי הטופס האינטרנטי של הברוקר
הטופס האינטרנטי של הברוקר הינו קצר ופשוט. ניתן לסיים את מילוי הטופס תוך 5-10 דק' בלבד. הטופס בד"כ מופיע באנגלית ומחולק למספר קטגוריות: פרטים אישיים, כתובת מגורים, תעסוקה, ניסיון פיננסי, שאלון, סיסמה/אבטחה ואימות פרטים.

דגשים מיוחדים:
כתובת מגורים – יש לוודא שכתובת המגורים תואמת לכתובת המגורים המופיעה בהוכחת הכתובת שצירפת (סעיף 3). הכתובת לא בהכרח חייבת להיות תואמת לזו המופיעה בתעודת הזהות ו/או רישיון הנהיגה אך חייבת להיות תואמת להוכחת הכתובת.
כתובת אימייל - יש לוודא שרשמת את כתובת האימייל הנכונה ללא טעויות. הסיסמה, מספר החשבון וכל מידע אישי אחר מגיע מהברוקר ישירות לתיבת האימייל וכל טעות קטנה עלולה לגרום לכך שפרטים אלו לא יתקבלו.
ניסיון פיננסי – על פי דרישות הרשויות בארה"ב ובלונדון, על הברוקרים לוודא את רמת היכולת והניסיון שלכם לפני פתיחת החשבון. ככל שיש לכם ניסיון רב יותר כך תהליך פתיחת החשבון יהיה פשוט יותר. אנשים ללא ניסיון כלל יתקלו בשאלות וקטגוריות נוספות.
תעסוקה/עבודה – על פי דרישות הרשויות בארה"ב ובלונדון, על הברוקרים לוודא בקפידה שלכל לקוח חדש יש הכנסה כלשהי והמסחר לא הולך לשמש מקור ראשי להכנסותיו. דרישה זו נאכפת בצורה רצינית ומחמירה. אנשים אשר יציינו שאינם מועסקים ו/או אינם בעלי הכנסה כלשהי, לא יפתח להם החשבון. הברוקרים לא יאפשרו פתיחת חשבון לאנשים ללא הכנסה.


2. תעודות ומסמכי זיהוי

תעודות מזהות:
עליכם לסרוק (סריקה צבעונית) 2 מתוך 3 תעודות מזהות:

 - רישיון נהיגה
 - תעודת זהות
 - דרכון


דגשים מיוחדים:
תוקף – יש לוודא שהתעודות בתוקף. תעודות שאינן בתוקף לא יתקבלו.
תעודות זהות – לא חובה לצרף את הספח.
רישיון נהיגה – במידה והינכם שולחים את רישיון הנהיגה הישן, יש לצלם/לסרוק את שני הצדדים. הצד האחורי רשום באנגלית ונדרשת לפחות תעודה אחת באנגלית.
דרכון – במידה ויש לך הארכת תוקף לדרכון, נדרש לצלם/לסרוק גם אותה. בנוסף, נדרש לוודא שיש דוגמת חתימה (ראה בתמונה המופיעה למטה).
תעודות פגומות – במידה ואחת התעודות פגומה יש לצרף תעודה נוספת הכוללת תמונה ברורה על מנת למנוע עיכובים מיותרים. תעודות פגומות לחלוטין לא יתקבלו.


         driving_licence_permit.jpg

           passport_israeli_page.jpg


הוכחת כתובת מגורים
:

נדרש לצרף הוכחת כתובת מגורים עדכנית (מהשלושה חודשים אחרונים לפחות):
זה יכול להיות חשבון טלפון, חשמל, ארנונה, בנק, אינטרנט או כל חשבון אחר בו מופיע שמך, כתובת מגורים הכוללת מיקוד ותאריך.

                                              electbill.jpg

3. מסמכים נדרשים
לעיתים, נדרש על ידי הברוקר מילוי ידני של טופס W8BEN (בחלק מהמקרים הוא חלק מהטופס האינטרנטי). טופס W8 הינו טופס למניעת כפל-מס.
בטופס יש למלא שם מלא, כתובת מגורים ולחתום בתחתית בצירוף תאריך. להורדת טופס W8 לחץ כאן


                         w-8ben_form.jpg

את התעודות המזהות, הוכחת כתובת מגורים והמסמכים הנדרשים (במידת הצורך), יש לשלוח אל צוות סופרטרייד כתובת דואל זו מוגנת מדואר זבל, אתה צריך לאפשר Javascript בכדי לצפות בהקישורים נוספים:
- שאלות ותשובות
- העברת כספים לחו"ל


ניתקלתם בבעיה?
     השאירו לנו הודעה

contact_us.gif

 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים