אזהרת סיכון


אזהרת סיכון - Risk Warning


לפני שתחליט להכנס לתחום שוק ההון רצוי שתשקול טוב את רמת הניסיון ואת יכולת ניהול הסיכון שיש לך. החשוב ביותר הוא לא להשקיע סכום כסף שעלול לסכן את רמת החיים שלך או יכולתך הכלכלית. המסחר בשוק ההון בכלל ובמט"ח בפרט מסוכנים על רקע התנודתיות הגבוהה, במניות, אופציות ומטבעות והמינופים הגבוהים שניתנים, אם ניתנים, ע"י הברוקרים. השקעה בנכסים פיננסים בכלל ובמטבעות בפרט כרוכה ברמת סיכון גבוהה. בשוק המט"ח, הסיכון גבוה במיוחד בעקבות המינופים המקובלים בשווקים אלו. המינוף פועל לשני הכיוונים וכמו הפוטנציאל לרווח גבוה כך ניתן גם להפסיד באותה מהירות.

על הסוחרים להיות מודעים לעובדה שאסור בשום אופן להשקיע סכום כסף שאינכם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד או שעלול לשנות את סגנון החיים שלכם. חשוב להגביל את הסיכון ולצמצם את רמת החשיפה שלכם לסיכונים על ידי שימוש בפקודות להגבלת/קטיעת הפסד כגון פקודות סטופלוס [StopLoss] ופקודות לימיט [Limit] שנועדו להגן עליכם מפני הפסדים גדולים. ניתן להשתמש בפקודות הללו גם לצרכי גידור פוזיציות קיימות.

המסחר בשוק ההון אינו מתאים לכל אחד ומומלץ לפני פתיחת חשבון אמיתי להתנסות בחשבון דמו הממחיש בצורה ריאלית את השווקים בזמן אמת. התנסות בחשבון דמו עלולה למנוע טעויות והפסדים בחשבון עם כסף אמיתי. יש לקרוא את אזהרת הסיכון של הברוקר לפני פתיחת חשבון אמיתי.

הערכות וניתוחים המופיעים באתר על שוק ההון אינם בהכרח מעודכנים או מדויקים, סופרטרייד אינה מתחייבת בשום מקרה  לנכונותם המדויקת של ניתוחים כאלה.

ביצוע מסחר מקוון (Direct Access), אינו מפחית את הסיכונים הכרוכים במסחר בשוק ההון וסופרטרייד אינה לוקחת על עצמה כל אחריות מול כל לקוח, חבר או צד שלישי שהם, הפועלים על-פי המידע המופיע באתר, לגבי דיוקם, או עיכובים בעדכונם, של פרטי מידע, כדוגמת ציטוטים, חדשות, גרפים המתבססים על ציטוטים, כלים אוטומטים, מתנדים וכלים אחרים. 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים