מערכות מסחר בבורסה

מערכות מסחר בבורסה - הדמיית מערכות מסחר

מערכת מסחר TradeOne

מערכת המסחר Trade1 נחשבת לאחת ממערכות המסחר המתקדמות ביותר שפותחו בשוק הישראלי. טרייד1 מאפשרת גישה לשלל המוצרים הפיננסים שנסחרים בבורסה הישראלית. אחד מהיתרונות המרכזיים של המערכת נעוצה בהיותה מערכת ניתוח וביצוע באותו ממשק. טרייד 1 כוללת סטרימר מתקדם למניות ואופציות, חדשות בזמן אמת ועוד. כמו כן, גרסת המערכת TradeOne מתעדכנת מידי יום בשיפורים חדשים ובפונקציות מתוחכמות שמיועדים בעיקר לכם, הסוחרים והמשקיעים.
trade1videos.jpg 
מערכת מסחר FMR

מערכת מסחר בבורסה וביצוע של הברוקרים והסוחרים בשוק ההון הישראלי. המערכת מתעדכנת בזמן אמת וההוראות מבוצעות ישירות לבורסה באמצעות
Steamer. ב FMR ניתן לראות בכל רגע נתון את מצב הפוזיציה על פי מדדי הרגישויות של B&S, סטיות התקן של האופציות ומצב גרף פקיעה. כמו כן ניתן להוסיף מסחר חשבונות מסחר על מערכת יחידה – פרקטי למנהלי תיקים וסוחרי נוסטרו. מערכת ה FMR מאפשרת מסחר לשחקני אופציות ומניות. מערכת FMR מחוברת ישירות לבורסה באמצעות קו נל"ן (קו ישיר מנקודה לנקודה). על מנת להתחבר מהבית למערכת FMR נצטרך להזמין לכם טכנאי של בזק שיתקים לכם קו אינטרנט מיוחד המתאים למערכת מסחר שכזו.
 fmr12.png
מערכת מסחר אורדרנט

מערכת ה-
OrderNet נחשבת למערכת האמינה והזולה ביותר למסחר בבורסת ת"א. המערכת מיועדת לשחקנים קטנים- בינוניים והיא מאפשרת למכור ולרכוש את כל ניירות הערך הנסחרים בבורסה הישראלית, ממק"מ ואג"ח ועד מניות וקרנות נאמנות. ההתחברות למערכת פשוטה וקלה: נכנסים לאתר של בית ההשקעות, פותחים את חלון הכניסה למערכת, מקישים שם משתמש וסיסמה ומתחילים לסחור.

 
 
בהמשך...
מערכת מסחר  WebTrader

מערכת המסחר נחשבת לטובה ביותר מבין מערכות ה WEB למסחר בבורסה הישראלית. אופציות, מניות, תעודות סל מהווים רק חלק מהמוצרים הניתנים לקנייה אונליין דרך המערכת. המערכת מבדילה עצמה ממערכות קרובות בשתי פרמטרים מרכזיים לסוחר.

 
בהמשך...
 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים