ציוד היקפי לסוחרים

ציוד היקפי לסוחרים

סופרטרייד בונה לך עמדת מסחר מקצועית!

aura260.jpgהליכי המודרניזציה בעולם גרמו לשוק ההון לעבור מתיחת פנים. אם בעבר היינו סוחרים מול מסך אחד בלבד כיום זה בלתי אפשרי. מעקב אחרי מספר שווקים בו-זמנית, גלישה באתרים פיננסים ועבודה מול מערכת מסחר כמעט בלתי אפשריים בעבודה מול מסך אחד.

עבור הסוחר הביתי, שני מסכים המחוברים למחשב אחד מאפשרים לייעל את תהליכי העבודה וקבלת ההחלטות. המסך הנוסף חוסך בקליקים, בגלילה, בפתיחה, סגירה, ובמזעור חלונות. לדוגמה, אין צורך לקפוץ שוב ושוב מחלון אחד למשנהו, אין צורך לקטוע רצף של קריאת דוא"ל או חדשות רק כדי להציץ בהתפתחויות בגרף, ואפשר לראות בו זמנית גרפים מטווחי זמן שונים על מנת לראות בו זמנית הן את השינויים הרגעיים במחיר והן את ה"תמונה הגדולה". כסוחרים המתפרנסים מהמסחר בשוק ההון, עלינו לעבוד בצורה המקצועית ביותר!

כחברה שהוקמה על ידי סוחרים, אנו מכירים את הצורך בבניית עמדת מסחר אידיאלית למסחר בשווקים הגלובאליים. עמדת מסחר אשר תספק לנו מבט כללי על השווקים השונים עם היכולת לפעול בכל רגע נתון. ריכזנו עבורכם מספר אפשרויות לבניית עמדת מסחר מקצועית:


עמדת מסחר מקצועית
עמדת מסחר ארגונומית לחיבור של 2-4 מסכים. ניתן לחבר מסכים בגדלים של עד 24 אינץ.
המחיר נע בין 1600 - 3200 ש"ח.


על מנת להרכיב עמדת מסחר צריך להתקין במחשב כרטיס מסך המתפצל למספר מסכים. כרטיס מסך שיכול להתפצל לשלושה מסכים דורש מחשב חזק מאוד עם זיכרון גדול.        multi-monitors.jpg
                           2monitors.jpg
מחשבים נייחים וכרטיסי מסך
על מנת לסחור בצורה מקצועית אנחנו צריכים כלי עבודה חזקים. לא בהכרח כל מחשב יכול לעמוד בעומס של תוכנות מתקדמות הפועלות ומתעדכנות בזמן אמת. סוחרים בשוק ההון צריכים לעבוד עם מערכות חזקות הכוללות זיכרון גדול בשביל למנוע קרית המחשב, האטת מערכת ההפעלה ותגובות זריזות על מנת שנוכל להגיב בצורה מהירה למצבים שונים בשוק.


                 settoo_1000.jpg
שירותי התקנה ותיקונים
סופרטרייד מציעה שירותי התקנה ותיקונים לסוחרים פעילים כחלק מחבילת ה-VIP שלנו. בנוסף, לקוחות אשר רוכשים דרכנו עמדת מסחר מקצועית יוכלו להזמין איש מקצועי שיתקין את עמדת המסחר ואת הכרטיס המפצל.
חשוב לדעת שלא כל טכנאי מחשבים מכיר את הצרכים של מערכות מסחר מתקדמות בשוק ההון ויודע להפעילן.

*השירות ניתן כרגע באזור המרכז בלבד.
                  computer-repair.jpg 
   

לצפייה בעמדות מסחר מתקדמות של סוחרים ברחבי העולם - לחצ/י כאן

מעוניין להציב את מערכת המסחר שלך על מחשב מרוחק ללא ניתוקים וללא תקלות? למידע נוסף - לחץ כאןלמידע נוסף, מחירים והזמנות

contact_us.gif 

 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים