פתיחת חשבון מסחר בארץ

 

פתיחת חשבון למסחר בארץ באמצעות סופרטרייד

service.png
אנו שמחים על התעניינותך בפתיחת חשבון למסחר בארץ. כמו כל דבר בחיים, הליך פתיחת החשבון נראה במבט ראשון וללא ידע מוקדם כהליך מסובך, יקר או סתם לא מעניין. אנו כאן בסופרטרייד הכנו עבורך דף הסבר, פשוט להפליא, שאמור לעזור לך להבין את ההליך, למזער את הטעויות ולהעניק לך את האפשרות לבחור את מערכת המסחר וחבר הבורסה המתאימים ביותר עבורך.
 

צעד
I – הבנה מהו חשבון מסחר 
 
חשבון מסחר הינו חשבון דרכו ניתן להעביר הוראות קנייה ומכירה של המוצרים הפיננסים (מניות, אג"חים, קרנות נאמנות ומק"מים) בבורסה לניירות ערך בתל אביב. לצורך פתיחת החשבון, יש להתקשר עם אחד מחברי הבורסה הישראלית. סופרטרייד חתמה על חוזים עם בתי ההשקעות המובילים בארץ על מנת לתת לך את השירות והתנאים הטובים ביותר בשוק.  

צעד
II – פתיחת חשבון מסחר
 
על מנת לפתוח חשבון מסחר, צוות סופרטרייד מזמין אותך לפגישה במשרדי החברה. כאן תקבל הסבר מפורט על הליך פתיחת החשבון, על תנאי המסחר, על העמלות הנגבות ועל ההבדלים בין בתי ההשקעות. אנו בסופרטרייד שמים מול עינינו את טובת הלקוח בלבד ואיננו מחויבים לבית השקעות מסוים כך שאתה כלקוח יכול להיות סמוך ובטוח שתקבל את השירות המקצועי והאובייקטיבי ביותר.לאחר שתחליט היכן לפתוח את החשבון, יעזור לך אחד מאנשי הצוות שלנו למלא את הטפסים הנדרשים לשם פתיחת החשבון וינחה אותך, צעד אחר צעד, כיצד ממשיך התהליך: קבלת קוד משתמש וסיסמה, הפקדת כספים ומימון החשבון, טלפונים חשובים של שירות לקוחות וחדרי מסחר ועוד פרטים חשובים. 


צעד
III – שירות, שירות ועוד פעם שירות
 

תחום המסחר בסופרטרייד אינו מתמצה ואינו מסתיים בפתיחת החשבון. כלקוח סופרטרייד, תהנה מתמיכה מלאה של צוות החברה, שיוסיף וילווה אותך לכל אורך הדרך, בין אם מדובר בהפקדות או משיכות בחשבון, עזרה בהעברת הוראות מסחר, חיבור מהיר לאנשי מפתח בבתי ההשקעות ועוד. כחברה, הוקמה סופרטרייד תחת הסיסמה של "סוחרים למען סוחרים". אצלנו זו לא רק סיסמה, זו מנטרת עבודה. 

צעד
IV עוד כמה דברים קטנים לפני הפגישה
 
  • רצוי להביא לפגישה בסופרטרייד תעודת זהות ותעודה נוספת (רשיון נהיגה, חוגר, תעודת מילואים וכו'). זאת משום שפתיחת חשבון מסחר בישראל דורשת זיהוי עורך דין על בסיס 2 תעודות שמיות.
  • תשובה לשאלה שמנקרת בראש: בנק אינו יותר בטוח מבית השקעות. הסיבה פשוטה מאוד ונעוצה בהסבר משפטי-חשבונאי: כל חשבון מסחר חדש בבית השקעות נפתח כחשבון נאמנות על שם הלקוח, בנפרד מהונו העצמי של בית ההשקעות. בבנק לעומת זאת, חשבונות המסחר שייכים להונו העצמי של הבנק ואף נרשמים ככה במאזנו. למידע נוסף על חשבון נאמנות - לחץ כאן
     
אם ישנן שאלות נוספות, אנא אל תהסס ופנה עוד היום לצוות סופרטרייד. 
נתראה בזבוטינסקי 7 ר"ג. הקפה עלינו...

contact_us.gif 
מוצרים חדשים
נבנה ע"י בניית אתרים