3 סוגי קופות רושמות ניידות לעסק


פעם שאלתם את עצמכם איזה קופה רושמת מתאימה לעסק שלכם? קחו בחשבון כי ההיצע בשוק הוא מאוד נרחב, ומוטב כי תנסו להגיע עם העדפה מסוימת. במקרה שתגיעו ללא כל העדפה מסוימת, תמצאו את עצמכם הולכים לאיבוד בין האפשרויות הקיימות. אנו נציג לכם 3 סוגי קופות רושמות ניידות לעסק מבית נאייקס. כל מה שתצטרכו לעשות זה רק לחשוב איזה פתרון יעשה לכם את החיים קלים יותר. בסוף המטרה היא שתוכלו לאפשר ללקוחות לשלם בקלות. כך הלקוחות לא יבזבזו את הזמן שלהם, ואתם מהצד שלכם תקבלו את הכסף. מדובר כאן על אינטרס משותף שישנו צורך להוציא אותו לפועל. 

מסופון סליקה חכם 

הבחירה המושלמת עבור עסקים שרוצים לאפשר ללקוחות לבצע עסקה מכל מקום. מסופון סליקה חכם הוא מכשיר קטן יחסית אשר ניתן לקחת אותו לכל מקום. הפרטים השונים על העסקה נמצאים בתוך המסופון, והלקוח רק צריך לתת את האשראי שלו. יהיה אפשר להעביר את האשראי או להשתמש בקורא הכרטיסים האלחוטי. לאחר מכן תוכלו לתת ללקוח את הקבלה על המקום. מעולם לא היה פשוט יותר לחייב את הלקוח על עסקה.

מסופון מבוסס אנדרואיד

המסופון הזה דומה מאוד למכשיר אנדרואיד, כך שתוכלו לקחת אותו אתכם בכיס או בתיק. גם בו תוכלו למצוא את פרטי העסקה כולה, והלקוח יכול לראות אותם. לאחר מכן תוכלו גם לחייב את הלקוח באמצעות כרטיס האשראי. גם כאן תוכלו לבצע את הסליקה של האשראי בקלות. המכשיר עצמו מגיע עם מערכת ידידותית כזאת שיהיה קל מאוד לתפעל אותה.

קופה רושמת חכמה

האפשרות האחרונה היא קופה של ממש, כזאת שתוכלו לשנע אותה ממקום למקום. היא בעיקר רלוונטית עבור עסקים שמשנים את המיקום שלהם בכל פעם מחדש. אותה קופה רושמת חכמה מאפשרת לבצע עסקאות, ושומרת את הנתונים על גבי הענן. כך בכל פעם שתחברו אותה לחשמל, תוכלו לבצע עסקאות בזמן אמת. השינוע של הקופה הוא פשוט מאוד, וכל אחד יכול לבצע אותו מבלי לשבור את הראש או את הגב.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *