סמדר נתן מסבירה מה שחשוב לדעת על ביטוח פנסיוני

הגיע הזמן להתמודד עם הפנסיה בלי פחד! כשאתם מבינים את חשיבות הפנסיה שלכם, ובמיוחד אם אינכם בטוחים שאתם מבינים רכיבים שונים בביטוח הפנסיוני שלכם, זה הזמן המושלם לחפש תשובות. 

מי ידאג לביטוח הפנסיוני שלי?

האם לבחור שירות של ייעוץ פנסיוני או סוכן ביטוח? זו שאלה חיונית. רפורמת בכר משנת 2005 יצרה הבחנה בין "סוכן פנסיוני" (סוכן ביטוח) ל"יועץ פנסיוני", המאפשרת למבוטחים ולחוסכים לפנסיה את החופש לפנות לייעוץ מגורם אובייקטיבי וחסר פניות, בבחירת תוכנית ביטוח פנסיוני.

סמדר נתן, סוכנת ביטוח פנסיוני, מעריכה את מצב הלקוח, צרכיו ומטרותיו ומספקת המלצות על המוצרים הפנסיוניים הטובים ביותר וחברות ניהול. עם זאת, ההבדל העיקרי בין השירות שהיא מספקת לבין השירות של סוכן ביטוח מבוסס על רמת האובייקטיביות שלה.

אנשים רבים נוטים להסתמך על סוכני פנסיה או סוכני ביטוח, המנהלים לרוב את כל הסדרי הפנסיה לעובדים במקומות העבודה, במקום לפנות לייעוץ מיועץ פנסיוני אובייקטיבי.

אז מה עדיף: סוכן או יועץ ביטוח פנסיוני?

מציאת תשובה ברורה אם עדיף יועץ פנסיוני או סוכן פנסיוני היא מאתגרת. יועצת ביטוח פנסיוני מספקת שירות אובייקטיבי עם סקירה מקיפה על כל המוצרים הזמינים בשוק, ומציגה תמונה מלאה של האפשרויות. מנגד, רבים טוענים – בצדק רב – שסוכני הפנסיה מציעים הטבות מוחשיות. ההיכרות והניסיון שלהם עם המוצרים שהם משווקים יכולה להוות יתרון.

סמדר נתן זוכה לשבחים שיצרו לה מוניטין מוביל בתחום, בזכות האובייקטיביות והידע הרחב שלה במסלולי הפנסיה השונים, והיא מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של אפשרויות מהשוק, המספקות ראייה הוליסטית

מה חשוב לדעת לפני פגישה עם יועץ או סוכן פנסיוני?

·         יועצת ביטוח פנסיוני חושפת את הקשרים שלה עם הגופים המנהלים את הכספים והביטוחים שלכם.

·         דו"ח הייעוץ צריך לפרט תוכניות קיימות, לנתח את מצבכם הנוכחי ולספק המלצות מוצדקות.

·         חברות הביטוח חייבות ליידע את החוסכים על כל שינוי בדמי הניהול.

שאלות חשובות שחשוב לשאול

לפני ואחרי רכישת מוצר פנסיוני, שאלו שאלות כמו: איזה סכום פנסיה חודשי אני צריך כדי לדאוג לחיי פרישה מכובדים? איזו הפקדה חודשית נדרשת כדי להגיע לרמת הפנסיה הרצויה? מהו סכום הקצבה הנותר והאם הוא מספיק? האם יש לי כפילות ביטוח? אילו דמי ניהול אני משלם?

פנסיה וגמרנו

הנקודה שחשוב שתזכרו היא שהתהליך אינו מסתיים בחתימה על מסמך ההצטרפות. עם השירות של יועצת ביטוח פנסיוני, תקבלו בדיקה והתאמה רצופה של קרן הפנסיה ותמהיל החיסכון שלכם כך שיתאים לצרכים ולמטרות הנוכחיות שלכם.

מומלץ להקפיד לעדכן את היועצת הפנסיונית שלכם במהלך שינויים משמעותיים בחיים כדי לשמור על התאמה של החיסכון לצרכים העתידיים שלכם, וכדי לקבל את הייעוץ הפנסיוני שמותאם לצרכים שלכם, צרו קשר עוד היום עם סמדר נתן.

 ביטוח פנסיוני